הזמנות בלחיצה

כי אין כמו להזמין בדרך הפשוטה

הנמכרים ביותר

  • הזמנות לבר מצווה
  • הזמנות לחתונות
  • הזמנות לבריתות

מבצעי החודש

 

עקוב אחרינו

      

דלתות כניסה מפורמייקה דלתות כניסה מפלדה במחירים מיוחדים

ביטחון אישי ומשפחתי

בתקופה חסרת היציבות בה אנו חיים שבה השקט האישי מתערער והאלימות מתפשטת ברחובות, כולנו מבינים כי יש להגן על ביתנו באופן שיבטיח ביטחון אישי לנו ולמשפחתנו הקרובה.
כמעט כל אחד מאיתנו שמע על שכן שפרצו לביתו, או על קרוב משפחה שנשדד בשלב כל שהוא של החיים. רבים מאיתנו מכירים בעובדה כי יש להגן על הבית שלנו וניתן למצוא בכל בית ישראלי כמעט דלת פלדלת בכניסה לבית. דלת כניסה פלדלת מהווה מענה מספק למכת הפריצות לבתים הפרטיים השוטפת את המדינה. עוד..

הזמנות לבת מצווה המשך המאמר

חגיגת טקס המצווה בימנו אנו

כיום מדובר באולמות פאר של ממש מעוצבים בצורה יוקרתית ומרשימה מאד. בדיוק בנקודת זמן זו, זכו הזמנות לבת מצווה לעדנה שרק הלכה וגברה עם השנים. בחלוף השנים התחום התפתח ובמקביל ניתן היה לראות בשוק הזמנות מאד עשירות ומעוצבות שהודפסו על גבי נייר מיוחד מסוגים שונים, דרך הטבעות של כסף וזהב, סמלים רלבנטיים מהמסורת היהודית כמו למשל הטלית, התפילין, היונה, חומות ירושלים וכיוצא באלו. עוד..

הזמנות לבת מצווה – חלק ראשון

הזמנות לבת מצווה

הזמנות לבת מצווה נחשבות למוצר תקשורתי לכל דבר ומטרתן היא ליצור קשר בין המשפחה המצומצמת של כלת המצווה שהגיעה לגיל 12 לבין יתר האורחים לרבות בני המשפחה המורחבת, חברים של הנערה ועוד מוזמנים נוספים המיועדים להתכנס יחדיו לקראת טקס בת המצווה המרגש. עוד..