כי אין כמו להזמין בדרך הפשוטה
הנמכרים ביותר
  • הזמנות לבר מצווה
  • הזמנות לחתונות
  • הזמנות לבריתות
מבצעי החודש

 
עקוב אחרינו

      

הזמנות לבת מצווה המשך המאמר

חגיגת טקס המצווה בימנו אנו

כיום מדובר באולמות פאר של ממש מעוצבים בצורה יוקרתית ומרשימה מאד. בדיוק בנקודת זמן זו, זכו הזמנות לבת מצווה לעדנה שרק הלכה וגברה עם השנים. בחלוף השנים התחום התפתח ובמקביל ניתן היה לראות בשוק הזמנות מאד עשירות ומעוצבות שהודפסו על גבי נייר מיוחד מסוגים שונים, דרך הטבעות של כסף וזהב, סמלים רלבנטיים מהמסורת היהודית כמו למשל הטלית, התפילין, היונה, חומות ירושלים וכיוצא באלו. בתקופה הנוכחית בישראל נוהג חגיגת בת המצווה הפך להיות בגדר אירוע מסיבתי בלי הרבה סממנים דתיים.

אלו אלמנטים נהוג לשלב בטקס בת המצווה?

נהוג לערוך את חגיגות בת המצווה במסעדות או באולמות אירועים ומועדוני ריקודים. חגיגת בת המצווה בדרך כלל משולבת עם ארוחת ערב מכובדת, להקה או תקליטן שנועדו להנעים את זמנם של כלל האורחים והמשתתפים לעתים הנערה תעלה לשאת נאום או אחד מהוריה והאירוע יכלול גם הדלקת נרוץ, הקרנה של סרט המגולל את סיפור חייה של כלת המצווה, ספר אורחים לכתיבת ברכות ואיחולים אישיים ועוד מגוון אלמנטים שנהוג לשלבם כיום באירועים אלו.

מהו התפקיד של ההזמנות?

הזמנות לבת המצווה נועדה על מנת ליידע את כלל חבריה של הנערה מהכיתה, מהשכונה, מהתנועה, מהחוגים ועוד.. בדבר מועד המסיבה, המקום בו היא תיערך ועוד פרטים נוספים לגבי האירוע הקרב ובא. אירוע חברתי זה מזכיר מאד את חגיגות יום ההולדת, רק שפה מדובר בטכס יותר משמעותי המסמל את המעבר של הנערה מילדות לבגרות. לפיכך, גם בהזמנה יהיה צורך לשלב כל מיני מוטיבים מחיי השגרה של הילדה ובני גילה.

בת מצווה